niedziela, 21 lutego 2010

RUSZYŁ PROJEKT STRONY NA MIARĘ


12 stycznia 2010 roku ruszyliśmy z nowym projektem o nazwie "Strony na miarę". Powstała zupełnie nowa strona internetowa, na której zdecydowaliśmy się zamieszczać wyłącznie ofertę związaną z projektowaniem i tworzeniem stron internetowych (www.stronynamiare.pl). Grafikę pod stronkę stworzyła Ania a tekstami i kodowaniem zajął się Maciek .

Jak się okazało Maciek jest nie tylko fachowcem od kodowania stron ale również dobrym copywriterem. Doskonale oddał charakter naszego działania opisując z polotem zarówno zadania jakie stawia przed nami klient jak i emocje jakie towarzyszą nam przy powstawaniu każdego z projektów.

Takie też było nasze zamierzenie przy tworzeniu oferty "Strony na miarę". Chcieliśmy pokazać, że do każdego naszego klienta i projektu podchodzimy indywidualnie. Z każdym projektem wiążą się emocje i praca by jak najlepiej zrozumieć klienta, jego cele i potrzeby. Strona internetowa jest jak dom do którego chce się zaprosić gości i z którego jest się dumnym. Zdaję sobie sprawę jak ogromna odpowiedzialność spoczywa na nas, by ten dom był nie tylko ładny i funkcjonalny ale i użyteczny.

Jak widać po projektach tu nie ma nudy i rutyny. Każdy projekt jest inny "budowany na miarę". Na tym też polega cała radość z projektowania. Klienci są różni i wymagania też inne a pomysłów w głowie cała masa...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz